Nasze inwestycje

Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Przy Bocianiej Wieży

Już sama nazwa inwestycji, której oddanie zaplanowaliśmy na II kw. 2018 roku, wskazuje na jej niezwykle atrakcyjną lokalizację w ścisłym centrum Brodnicy. To nowoczesny apartamentowiec z częścią handlowo - usługową, wypełniający przestrzeń pomiędzy ulicą Mostową a Kościelną. Zabudowa wraz z otoczeniem łączy te dwa śródmiejskie trakty. Dzięki temu mieszkańcy mają bezpośredni dostęp zarówno do tętniącej życiem części miasta ze sklepami, punktami usługowymi i bankami od strony ulicy Mostowej, jak i do zacisznych zakątków w parku nad brzegami Drwęcy od strony ulicy Kościelnej.
Zabudowę przy Bocianiej Wieży cechuje nowoczesna architektura, ale znakomicie wpisująca się w zabytkowy charakter brodnickiej starówki. Do gotyckiego stylu otoczenia nawiązują elementy elewacji.
Budynek, licząc podziemny garaż, ma sześć poziomów. Piętra od pierwszego do czwartego są kondygnacjami mieszkalnymi. Znajduje się tu 101 mieszkań o powierzchni od 30 do 94 metrów kwadratowych. Są wśród nich apartamenty dwupoziomowe, kawalerki, mieszkania z osobnymi kuchniami, salonami z aneksem, z przestronnymi tarasami. Mieszkania na pierwszym piętrze mają dodatkowy atut, którym jest dostęp do dwóch wewnętrznych dziedzińców przy budynku, tzw. patio. Z tych wspólnych przestrzeni wyposażonych w elementy małej i ogrodowej architektury mogą korzystać użytkownicy apartamentów na tym poziomie poza własnymi tarasami.
Parter zajmuje część handlowo-usługowa z 21 lokalami. Kondygnacja podziemna mieści wielostanowiskowy garaż na 94 samochody.
Zabudowa podzielona jest na trzy klatki A, B i C. Wszystkie, począwszy od garażu po czwarte piętro, wyposażone są w windę obsługującą każdy poziom. Każde z mieszkań ma możliwość dostępu do bezpłatnego internetu światłowodowego o prędkości 100/10 Mbit/s przez okres 6 miesięcy. Budynek jest zamknięty i monitorowany. Osoby z zewnątrz bez pozwolenia właścicieli mieszkań nie mają dostępu do klatek schodowych.

Przejdź do oferty mieszkaniowej
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Morskie Oko

Zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych położonych przy ul Malickiego w Brodnicy. Zakończenie budowy  całego Osiedla planujemy wiosną 2018 roku. Pierwszy z czterech domów oddany zostanie do użytkowania jesienią 2016 roku. Budowę drugiego budynku zakończymy wiosną 2017 roku. Dwa ostanie budynki na tym Osiedlu połączone garażem podziemnym oddamy kolejno jesienią 2017 i  wiosną 2018 r.
Peryferyjne, ale niezwykle dogodne położenie ze względu na bliskość szkoły, kościoła i sklepów, a także niewielkie oddalenie od jeziora Niskie Brodno i terenów rekreacyjnych na Zielonym Wzgórzu, jest atutem tej lokalizacji. Niewątpliwe plusy to także otoczenie zabudowy jednorodzinnej, kameralność dająca gwarancję spokoju, oraz bezpośredni dojazd do ulicy Karbowskiej. Docelowo na osiedlu powstanie ok. 100 mieszkań o wysokim standardzie w wariantach: pokój z aneksem kuchennym i jedną, dwiema lub trzema sypialniami, oraz łazienką i lodżią, a także mieszkania dwupoziomowe. Każde z mieszkań będzie miało dostęp do bezpłatnego internetu światłowodowego o prędkości 100/10 Mbit/s przez okres 6 miesięcy. Budynki wyróżniać będzie też wyższy standard klatek schodowych wyposażonych w nowoczesne windy firmy OTIS. Do dyspozycji mieszkańców na ogrodzonym i strzeżonym elektronicznie osiedlu będą miejsca parkingowe, fit park , bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz garaż podziemny z ok. 50 miejscami parkingowymi.

Przejdź do oferty mieszkaniowej
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Osiedle Słoneczne

Zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych u zbiegu ulic Kolejowej i Granicznej w Brodnicy. Budowa całego Osiedla została zakończona w lipcu 2016 roku.
Zakończenie budowy pierwszego z pięciu domów odbyło się wiosną 2012 roku. Drugi budynek oddaliśmy we wrześniu 2013 roku. W lipcu 2014, 2015 i 2016 roku zakończyliśmy odpowiednio budowę 3, 4 i 5 obiektu tego kompleksu.
Na terenie osiedla pod ostatnim budynkiem znajduje się garaż podziemny z 19 miejscami parkingowymi.
Peryferyjne, ale niezwykle dogodne położenie ze względu na bliskość szkoły, kościoła i sklepów, a także niewielkie oddalenie od jeziora Niskie Brodno i terenów rekreacyjnych na Zielonym Wzgórzu, jest atutem tej lokalizacji. Niewątpliwe plusy to także otoczenie zabudowy jednorodzinnej, dającej gwarancję spokoju, oraz łatwy i wielotorowy dojazd do głównej drogi - ciągu ulic Sikorskiego-Sądowa. Na osiedlu powstało ok.120 mieszkań o wysokim standardzie w wariantach: pokój z aneksem kuchennym i jedną lub dwiema sypialniami, oraz łazienką i lodżią. Budynki wyróżniać będzie też wyższy standard klatek schodowych wyposażonych w nowoczesne windy firmy OTIS. Do dyspozycji mieszkańców na ogrodzonym i strzeżonym elektronicznie osiedlu będą miejsca parkingowe oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Każde z mieszkań ma możliwość dostępu do bezpłatnego internetu światłowodowego o prędkości 100/10 Mbit/s przez okres 6 miesięcy.

Przejdź do oferty mieszkaniowej
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
ZIELONE WZGÓRZE

Kompleks rekreacyjno-mieszkalny z centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej położony nad jeziorem Niskie Brodno w Brodnicy przy ul. Wczasowej. Część mieszkaniowa to cztery ogrodzone i monitorowane apartamentowce z ponad 80 mieszkaniami o pow. od 50 do 100 m2, w większości z widokiem na jezioro. Pierwsze dwa powstały w l. 2009-2010. W 2011 roku oddaliśmy trzeci budynek, w którym na dolnych kondygnacjach zlokalizowane zostało centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej. Czwarty, z 14 apartamentami, windą i podziemnym garażem, przekazaliśmy mieszkańcom w sierpniu 2013 roku. Otoczoną zewnętrznymi parkingami część mieszkalną spójnie uzupełniają obiekty ogólnodostępne: plaża ze zjeżdżalnią wodną, przystań z dostępem do sprzętu pływającego, bezpieczny plac zabaw, kort tenisowy, boiska do siatkówki plażowej, plenerowa scena z miejscem na widownię oraz domek grillowy i restauracja z salą na 120 osób. Wokół akwenu rozpościerają się lasy - idealne miejsce na spacery i wycieczki rowerowe dla mieszkańców i ich gości.

Przejdź do oferty mieszkaniowej
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Perfekt Dom
Nowy Świat

Kompleks mieszkalny o zabudowie niskiej i średniowysokiej na obrzeżach Brodnicy, przy ulicach Świętokrzyskiej i Sudeckiej.
Na zespół przy ul. Świętokrzyskiej składa się obecnie pięć budynków wielorodzinnych z przyległymi parkingami i wewnętrznymi drogami, a także zlokalizowanym centralnie bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Osiedle położone jest w bardzo atrakcyjnej krajobrazowo części miasta, niedaleko Drwęcy, otoczone zielenią i bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz innymi dzielnicami dzięki przebiegającej nieopodal trasie obwodowej z ponad trzykilometrową ścieżką pieszo-rowerową. Jest ogrodzone i monitorowane. Dostępne tutaj lokale to jedno-, dwu- oraz trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do ponad 70 m2 z balkonami lub tarasami.
Wiosną 2012 roku rozpoczął się kolejny etap budowy osiedla, w ramach którego powstały w sąsiedztwie istniejących budynków dwa dwusegmentowe domy z kilkudziesięcioma nowymi mieszkaniami oraz równie atrakcyjną i funkcjonalną aranżacją przestrzeni. Dwa segmenty wyposażyliśmy w nowoczesne windy firmy OTIS.
Pierwszy segment oddaliśmy do użytkowania we wrześniu 2013 roku , kolejny w kwietniu 2014 roku. W kwietniu i grudniu 2015 roku przekazaliśmy ostatnie dwa segmenty, tym samym zakończyliśmy budowę Osiedla Nowy Świat.

Przejdź do oferty mieszkaniowej

Perfekt Dom

ul. Ogrodowa 12
87-300 Brodnica
Telefon: 56 49 410 90; 56 69 715 50
E-mail: perfekt@perfekt-brodnica.pl