Nowy Świat - Brodnica, ul. Sudecka

Zobacz na mapieZalety mieszkania w tej okolicy

Galeria

więcej zdjęć

Kompleks mieszkalny o zabudowie niskiej i średniowysokiej na obrzeżach Brodnicy, przy ulicach Świętokrzyskiej i Sudeckiej.
Na zespół przy ul. Świętokrzyskiej składa się obecnie pięć budynków wielorodzinnych z przyległymi parkingami i wewnętrznymi drogami, a także zlokalizowanym centralnie bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Osiedle położone jest w bardzo atrakcyjnej krajobrazowo części miasta, niedaleko Drwęcy, otoczone zielenią i bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz innymi dzielnicami dzięki przebiegającej nieopodal trasie obwodowej z ponad trzykilometrową ścieżką pieszo-rowerową. Jest ogrodzone i monitorowane. Dostępne tutaj lokale to jedno-, dwu- oraz trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do ponad 70 m2 z balkonami lub tarasami.
Wiosną 2012 roku rozpoczął się kolejny etap budowy osiedla, w ramach którego powstały w sąsiedztwie istniejących budynków dwa dwusegmentowe domy z kilkudziesięcioma nowymi mieszkaniami oraz równie atrakcyjną i funkcjonalną aranżacją przestrzeni. Dwa segmenty wyposażyliśmy w nowoczesne windy firmy OTIS.
Pierwszy segment oddaliśmy do użytkowania we wrześniu 2013 roku , kolejny w kwietniu 2014 roku. W kwietniu i grudniu 2015 roku przekazaliśmy ostatnie dwa segmenty, tym samym zakończyliśmy budowę Osiedla Nowy Świat.

Budynek F - sprzedane

Budynek G.1. - sprzedane

Budynek G.2. - sprzedane

Budynek H.1. - sprzedane

Budynek H.2. - sprzedane

Perfekt Dom

Pasaż przy Bocianiej Wieży, ul. Kościelna 7
87-300 Brodnica
Telefon: 56 49 410 90;
E-mail: dzialsprzedazy@perfekt-brodnica.pl
Polityka prywatności