Osiedle Słoneczne - Brodnica, ul. Kolejowa

Zobacz na mapieZalety mieszkania w tej okolicy

Galeria

więcej zdjęć

Zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych u zbiegu ulic Kolejowej i Granicznej w Brodnicy. Budowa całego Osiedla została zakończona w lipcu 2016 roku.
Zakończenie budowy pierwszego z pięciu domów odbyło się wiosną 2012 roku. Drugi budynek oddaliśmy we wrześniu 2013 roku. W lipcu 2014, 2015 i 2016 roku zakończyliśmy odpowiednio budowę 3, 4 i 5 obiektu tego kompleksu.
Na terenie osiedla pod ostatnim budynkiem znajduje się garaż podziemny z 19 miejscami parkingowymi.
Peryferyjne, ale niezwykle dogodne położenie ze względu na bliskość szkoły, kościoła i sklepów, a także niewielkie oddalenie od jeziora Niskie Brodno i terenów rekreacyjnych na Zielonym Wzgórzu, jest atutem tej lokalizacji. Niewątpliwe plusy to także otoczenie zabudowy jednorodzinnej, dającej gwarancję spokoju, oraz łatwy i wielotorowy dojazd do głównej drogi - ciągu ulic Sikorskiego-Sądowa. Na osiedlu powstało ok.120 mieszkań o wysokim standardzie w wariantach: pokój z aneksem kuchennym i jedną lub dwiema sypialniami, oraz łazienką i lodżią. Budynki wyróżniać będzie też wyższy standard klatek schodowych wyposażonych w nowoczesne windy firmy OTIS. Do dyspozycji mieszkańców na ogrodzonym i strzeżonym elektronicznie osiedlu będą miejsca parkingowe oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Każde z mieszkań ma możliwość dostępu do bezpłatnego internetu światłowodowego o prędkości 100/10 Mbit/s przez okres 6 miesięcy.

Perfekt Dom

Pasaż przy Bocianiej Wieży, ul. Kościelna 7
87-300 Brodnica
Telefon: 56 49 410 90;
E-mail: dzialsprzedazy@perfekt-brodnica.pl
Polityka prywatności