Przy Bocianiej Wieży - Brodnica, ul. Mostowa - Kościelna

Zobacz na mapieZalety mieszkania w tej okolicy

Galeria

więcej zdjęć

Już sama nazwa inwestycji, której oddanie zaplanowaliśmy na II kw. 2018 roku, wskazuje na jej niezwykle atrakcyjną lokalizację w ścisłym centrum Brodnicy. To nowoczesny apartamentowiec z częścią handlowo - usługową, wypełniający przestrzeń pomiędzy ulicą Mostową a Kościelną. Zabudowa wraz z otoczeniem łączy te dwa śródmiejskie trakty. Dzięki temu mieszkańcy mają bezpośredni dostęp zarówno do tętniącej życiem części miasta ze sklepami, punktami usługowymi i bankami od strony ulicy Mostowej, jak i do zacisznych zakątków w parku nad brzegami Drwęcy od strony ulicy Kościelnej.
Zabudowę przy Bocianiej Wieży cechuje nowoczesna architektura, ale znakomicie wpisująca się w zabytkowy charakter brodnickiej starówki. Do gotyckiego stylu otoczenia nawiązują elementy elewacji.
Budynek, licząc podziemny garaż, ma sześć poziomów. Piętra od pierwszego do czwartego są kondygnacjami mieszkalnymi. Znajduje się tu 101 mieszkań o powierzchni od 30 do 94 metrów kwadratowych. Są wśród nich apartamenty dwupoziomowe, kawalerki, mieszkania z osobnymi kuchniami, salonami z aneksem, z przestronnymi tarasami. Mieszkania na pierwszym piętrze mają dodatkowy atut, którym jest dostęp do dwóch wewnętrznych dziedzińców przy budynku, tzw. patio. Z tych wspólnych przestrzeni wyposażonych w elementy małej i ogrodowej architektury mogą korzystać użytkownicy apartamentów na tym poziomie poza własnymi tarasami.
Parter zajmuje część handlowo-usługowa z 21 lokalami. Kondygnacja podziemna mieści wielostanowiskowy garaż na 94 samochody.
Zabudowa podzielona jest na trzy klatki A, B i C. Wszystkie, począwszy od garażu po czwarte piętro, wyposażone są w windę obsługującą każdy poziom. Każde z mieszkań ma możliwość dostępu do bezpłatnego internetu światłowodowego o prędkości 100/10 Mbit/s przez okres 6 miesięcy. Budynek jest zamknięty i monitorowany. Osoby z zewnątrz bez pozwolenia właścicieli mieszkań nie mają dostępu do klatek schodowych.

Klatka A - sprzedana - oddana do użytkowania

Prospekt informacyjny

Rzuty kondygnacji

Klatka B - sprzedana - oddana do użytkowania

Prospekt informacyjny

Rzuty kondygnacji

Klatka C - sprzedana - oddana do użytkowania

Prospekt informacyjny

Rzuty kondygnacji

Lokale handlowo - usługowe - sprzedane - oddane do użytkowania

Miejsca parkingowe w hali garażowej - sprzedane - oddane do użytkowania

Perfekt Dom

Pasaż przy Bocianiej Wieży, ul. Kościelna 7
87-300 Brodnica
Telefon: 56 49 410 90;
E-mail: dzialsprzedazy@perfekt-brodnica.pl
Polityka prywatności