Nasze nagrody

Perfekt Dom
Perfekt Dom
Diament miesięcznika FORBES 2011

Firma Perfekt-Dom Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o. zwyciężyła w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2011”. Pozycję lidera w województwie kujawsko-pomorskim uzyskała w kategorii małych przedsiębiorstw, generujących obroty między 5 a 50 mln złotych. Sukces Perfekt-Domu ma jednak przede wszystkim wymiar ogólnopolski. Firma uplasowała się bowiem na 22. miejscu w rankingu krajowym, wśród ponad 1400 przedsiębiorstw sklasyfikowanych w tej kategorii. W imieniu zarządu dyplom i nagrodę odebrał prezes Zdzisław Brążkiewicz. Gala najlepszych przedsiębiorstw województwa kujawsko-pomorskiego odbyła się w środę, 2 marca, w toruńskim Hotelu Bulwar. Podczas uroczystości redaktor naczelny magazynu Forbes Kazimierz Krupa oraz wicewojewoda kujawsko-pomorski Zbigniew Ostrowski wręczyli przedstawicielom zwycięskich firm symboliczne diamenty oraz dyplomy, a także nagrody ufundowane przez partnerów projektu, m.in. pamiątkowe szpilki Apart. Na listę „Diamentów Forbesa” trafiły przedsiębiorstwa najszybciej zwiększające swoją wartość. Perfekt-Dom osiągnął dynamikę wzrostu na poziomie 137 procent. W tej samej kategorii, co Perfekt-Dom, w rankingu uwzględnione zostały jeszcze trzy brodnickie firmy: na 64. w regionie i 794. miejscu w Polsce - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., na 74. w regionie i 890. w Polsce - Hurtownia Mięsa i Wędlin Viola Olga Wiechowska, Wiesław Rudnik Spółka Jawna oraz na 91. w regionie i 1066. w Polsce Fabryka Mebli „Stolkar” Wojciech Wiśniewski. Na liście Forbesa klasyfikującej blisko 500 firm generujących obroty między 50 a 250 mln zł Brodnicę reprezentowały: SITS Sp. z o.o., która zajęła 5. miejsce w województwie i 142. w kraju oraz PHU „Perkoz” Sp. z o.o., która uplasowała się na 7. miejscu w regionie i 162. w kraju. Diamenty Forbesa to ranking sporządzany przez redakcję znanego na świecie amerykańskiego magazynu o tematyce biznesowej.

Perfekt Dom
HIT 2009 za wysoką jakość usług budowlanych

Wysoka jakość usług realizowanych przez Perfekt-Dom Sp. z o.o. została doceniona przez Kapitułę Konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionu w 2009 roku. Nagrodę otrzymaliśmy za budowę osiedla „Nowy Świat” przy ul. Świętokrzyskiej. Organizatorzy konkursu dostrzegli, że nasze projekty architektoniczne zostały doskonale wkomponowane w otoczenie, a wysoką jakością wykonania robót budowlanych spełniają najwyższe standardy. Na potwierdzenie tego warto dodać, że osiedle „Nowy Świat” wzbudziło zainteresowanie deweloperów z Torunia i Bydgoszczy, którzy przyjeżdżali specjalnie do Brodnicy, by je obejrzeć. Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu to prestiżowy konkurs, którego celem jest promocja najlepszych produktów, usług i dokonań firm, samorządów lokalnych oraz przedsięwzięć ekologicznych i organizacyjnych. Konkurs służy też promocji walorów gospodarczych i ekologicznych regionu, jego powiatów i gmin. Organizowany jest w województwach: wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim. Organizatorami są: Agencja Promocyjna „Punkt S” oraz w województwie wielkopolskim: Starostowie Województwa Wielkopolskiego, w województwie lubuskim: Starostowie Województwa Lubuskiego, w woj. kujawsko-pomorskim: Starostowie Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a w woj. pomorskim: Pomorskie Stowarzyszenie Gmin Wiejskich i Starostowie Województwa Pomorskiego.

Perfekt Dom
Nagroda Burmistrza Brodnicy w dziedzinie gospodarki 2005

To prestiżowe wyróżnienie, przyznawane raz w roku brodniczanom przez Burmistrza Brodnicy za szczególne osiągnięcia na rzecz miasta, właściciele Perfekt-Domu - Zdzisław Brążkiewicz i Leszek Wałdowski, otrzymali w 2005 roku w dziedzinie gospodarki. Zarząd młodej wówczas i dynamicznie rozwijającej się firmy został doceniony przez władze Brodnicy za budowę nowych osiedli, które zarówno swoją atrakcyjną lokalizacją, jak i wyjątkowej urody architekturą wyróżniały się spośród istniejących w mieście obszarów z zabudową wielorodzinną. Nagroda Burmistrza Brodnicy zajmuje szczególne miejsce w kolekcji wyróżnień spółki Perfekt-Dom, w Brodnicy bowiem można zauważyć najwięcej twórczych efektów pracy firmy.

Perfekt Dom

Pasaż przy Bocianiej Wieży, ul. Kościelna 7
87-300 Brodnica
Telefon: 56 49 410 90;
E-mail: dzialsprzedazy@perfekt-brodnica.pl
Polityka prywatności